KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13534605
nr 1353 4605
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1990,40x26 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:25:29